Pokazywanie postów oznaczonych etykietą srebro. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą srebro. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 19 lipca 2009

Nowe monety kolekcjonerskie NBP w lipcu i sierpniu 2009

65  rocznica Powstania Warszawskiego – poeci warszawscy (K  K  Baczyński, T  Gajcy)
10 zł
Ag + platerowane Au
24 lipca cena emisyjna 72,0 zł
10 zł
Ag + platerowane Au
24 lipca cena emisyjna 72,0 zł
2 zł
NordicGold
22 lipca  
95  rocznica wymarszu Pierwszej Kompanii Kadrowej
10 zł Ag
5 sierpnia cena emisyjna 58,0 zł
2 zł NordicGold

3 sierpnia  
65  rocznica likwidacji getta w Łodzi
20 zł Ag 925 (oksydowana)
19 sierpnia cena emisyjna 104,0 zł
2 zł NordicGold
17 sierpnia  
Wrzesień 1939 r.  Warszawa, Wieluń, Westerplatte
200 zł Au 900
28 sierpnia  
10 zł Ag 925
28 sierpnia
2 zł NordicGold
24 sierpnia

niedziela, 31 maja 2009

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Polska droga do wolności - Wybory 4 czerwca 1989 r.

Narodowy Bank Polski ogłasza: nowe monety kolekcjonerskie Polska droga do wolności - Wybory 4 czerwca 1989 r. - zostaną wyemitowane:

środa, 15 kwietnia 2009

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: "Zwierzęta Świata" - jaszczurka zielona

Narodowy Bank Polski wyemituje nowe monety kolekcjonerskie z serii "Zwierzęta Świata":

poniedziałek, 16 marca 2009

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 180 lat bankowości centralnej w Polsce

Nowe monety kolekcjonerskie NBP o tematyce "180 lat bankowości centralnej w Polsce" zostaną wprowadzone do obiegu:

poniedziałek, 26 stycznia 2009

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 90. rocznica utworzenia Najwyższej Izby Kontroli

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 90. rocznica utworzenia Najwyższej Izby Kontroli zostaną wyemitowane:

sobota, 6 grudnia 2008

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 400. rocznica polskiego osadnictwa w Ameryce Północnej

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 400. rocznica polskiego osadnictwa w Ameryce Północnej

niedziela, 30 listopada 2008

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 90. rocznica Powstania Wielkopolskiego

Nowe monety kolekcjonerskie NBP z okazji 90. rocznicy Powstania Wielkopolskiego zostaną wprowadzone do obiegu 22 grudnia. Wprowadzane nominały to: 200 zł Au, 10 zł Ag, 2 zł NG.

sobota, 18 października 2008

NBP: nowe monety kolekcjonerskie - 90 rocznica odzyskania niepodległości


Nowe monety kolekcjonerskie o tematyce "90 rocznica odzyskania niepodległości" zostaną wyemitowane przez NBP na przełomie października i listopada.

30 października 2008 - moneta 2zł NG
30 listopada 2008 - monety 20 zł Ag, 50 zł Au i 200 zł Au
Inwestowanie w monety

piątek, 19 września 2008

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Polscy Podróżnicy i Badacze Bronisław Piłsudski




Nowe monety kolekcjonerskie NBP:

Polscy Podróżnicy i Badacze Bronisław Piłsudski

2 zł NG - wprowadzana do obiegu 29 września
10 zł Ag - wprowadzana do obiegu 1 października

Inwestowanie w monety

czwartek, 15 maja 2008

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Zbigniew Herbert, Pekin - Olimpiada




Zbigniew Herbert (1924 - 1998)

Igrzyska XXIX Olimpiady - Pekin 2008


Inwestowanie

sobota, 26 stycznia 2008

Nowe monety kolekcjonerskie w NBP

Konin - 5 lutego 2008 - seria "Miasta" - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.

40. rocznica Marca '68 - 3 marca 2008 - Moneta 10 zł wykonana stemplem lustrzanym w srebrze
40. rocznica Marca '68 - 5 marca 2008 - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.

Łowicz - 5 marca 2008 - seria "Miasta" - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.

Obserwatorzy

Popularne posty