Pokazywanie postów oznaczonych etykietą flora. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą flora. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 30 czerwca 2008

Kwitnący kaktus: reaktywacja

Znów zaczął kwitnąć... tym razem jestem naprawdę pod wrażeniem:








niedziela, 19 sierpnia 2007

Sic transit gloria mundi... :(

Kaktus kwitł i przekwitł :(

Ostatnie podrygi...


i po ptokach :(

środa, 1 sierpnia 2007

Kaktus saga continues :)

wtorek, 31 lipca 2007

Kaktus kwitnie w najlepsze!


Jak zapowiadałem, ciąg dalszy fotostory z kwitnienia kaktusa :)

niedziela, 29 lipca 2007

Tu mi kaktus kwitnie!


Po paru latach przerwy, na nowym mieszkaniu doczekałem się pąków. CDN :-)

Obserwatorzy

Popularne posty