Narodowy Bank Polski wyemituje dwie monety kolekcjonerskie z serii Historia Polskiej Muzyki Rozrywkowej, temat: Czesław Niemen.
- 17 czerwca 2009 - moneta 2 zł NG
- 19 czerwca 2009 - moneta 10 zł Ag
Narodowy Bank Polski wyemituje dwie monety kolekcjonerskie z serii Historia Polskiej Muzyki Rozrywkowej, temat: Czesław Niemen.
Etykiety: banki, inwestowanie, kolekcje, monety, srebro
Narodowy Bank Polski ogłasza: nowe monety kolekcjonerskie Polska droga do wolności - Wybory 4 czerwca 1989 r. - zostaną wyemitowane:
Etykiety: inwestowanie, kolekcje, monety, srebro, złoto
Narodowy Bank Polski wyemituje nowe monety kolekcjonerskie z serii "Zwierzęta Świata":
Nowe monety kolekcjonerskie NBP: 90. rocznica utworzenia Najwyższej Izby Kontroli zostaną wyemitowane:
Etykiety: banki, inwestowanie, kolekcje, monety, srebro
Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Historia Jazdy Polskiej - Husarz XVII wiek
Etykiety: info, inwestowanie, kolekcje, monety
NBP emituje nowe monety kolekcjonerskie - "450 lat Poczty Polskiej". Emisja odbędzie się w dniach:
Etykiety: banki, inwestowanie, kolekcje, monety, news
Nowe monety kolekcjonerskie o tematyce "90 rocznica odzyskania niepodległości" zostaną wyemitowane przez NBP na przełomie października i listopada. 30 października 2008 - moneta 2zł NG 30 listopada 2008 - monety 20 zł Ag, 50 zł Au i 200 zł Au |
Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Polscy Podróżnicy i Badacze Bronisław Piłsudski 2 zł NG - wprowadzana do obiegu 29 września 10 zł Ag - wprowadzana do obiegu 1 października |
Zbigniew Herbert (1924 - 1998) Igrzyska XXIX Olimpiady - Pekin 2008
|
Etykiety: inwestowanie, kolekcje, monety, news, numizmatyka, srebro, złoto
NBP wprowadza do obiegu nowe monety kolekcjonerskie z okazji 65. rocznicy powstania w getcie warszawskim: 14 kwietnia 2008: Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold. 15 kwietnia 2008: Moneta 200 zł wykonana stemplem lustrzanym w złocie. Moneta 20 zł wykonana stemplem lustrzanym w srebrze. |
Nowa moneta 2 zł NBP z serii Miasta: Bielsko-Biała Data emisji: 21 kwietnia 2008 r. Dodatkowe informacje na temat monety na stronie NBP. Jest to ostatnia moneta z serii "Historyczne miasta w Polsce". |
Sybiracy (monety wprowadzane do obiegu: 100 zł i 10 zł - 26 marca, 2 zł - 28 marca): Moneta 100 zł wykonana stemplem lustrzanym w złocie. Moneta 10 zł wykonana stemplem lustrzanym w srebrze (cyrkonia). Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold. |
Konin - 5 lutego 2008 - seria "Miasta" - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.
40. rocznica Marca '68 - 3 marca 2008 - Moneta 10 zł wykonana stemplem lustrzanym w srebrze
40. rocznica Marca '68 - 5 marca 2008 - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.
Łowicz - 5 marca 2008 - seria "Miasta" - Moneta 2 zł wykonana stemplem zwykłym w stopie Nordic Gold.
Etykiety: inwestowanie, kolekcje, monety, news, srebro