Pokazywanie postów oznaczonych etykietą elixir. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą elixir. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 31 października 2010

Przelewy międzybankowe w dzień Wszystkich Świętych

System ELIXIR, obsługiwany przez Krajową Izbę Rozliczeniową (KIR) i wykorzystywany przez banki do rozliczeń działa wyłącznie w dni robocze. Ponieważ święto Wszystkich Świętych (1 listopada 2010) jest dniem wolnym od pracy (Ustawa z dnia 18 stycznia 1951 r. o dniach wolnych od pracy, Dz.U. 1951 nr 4 poz. 28 ze zm.), przelewy międzybankowe z wykorzystaniem ELIXIRu w ten dzień nie będą wykonywane. Dla wybranych banków można spróbować skorzystać z BlueCash.


I jeszcze ciekawostka z GW: W weekend z okazji Wszystkich Świętych przelewu wewnętrznego nie zrobimy

niedziela, 15 sierpnia 2010

Godziny sesji elixiru w polskich bankach

Ponieważ kiedyś wysłałem pewien przelew zbyt późno, postanowiłem znaleźć takie zestawienie. I voila! Patrz: http://www.blackue.net/elixir.html. I drugie: http://www.money.pl/banki/elixir/


Aktualizacja 15.08.2010

Polecam też stronę http://kiedyprzelew.pl/ oraz - dla posiadaczy iPhone oraz iPod Touch - aplikację http://kiedyforsa.pl/.

Obserwatorzy

Popularne posty