Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkurs. Pokaż wszystkie posty

piątek, 22 stycznia 2010

Konkurs geologiczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów woj. śląskiego i opolskiego

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy - Oddział Górnośląski zaprasza do udziału w XI edycji Konkursu Geologicznego, którego głównym hasło w tym roku brzmi "Rzeźbiarze powierzchni ziemi". Konkurs składa się z części plastycznej przeznaczonej dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz z części sprawdzającej wiedzę dla uczniów gimnazjum i liceum. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie OG PIG-PIB. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 26 marca 2010.

środa, 7 stycznia 2009

Konkurs geologiczny z okazji obchodów "Dni Ziemi 2009": "Ziemia gigantów"

PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY ODDZIAŁ GÓRNOŚLĄSKI
zaprasza do udziału w
X jubileuszowej edycji konkursu
organizowanego z okazji obchodów "Dni Ziemi 2009",
pod hasłem
"ZIEMIA GIGANTÓW"
  • Część plastyczna konkursu adresowana jest do uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych z obszaru woj. śląskiego i opolskiego
  • Część sprawdzająca wiedzę adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z obszaru woj. śląskiego i opolskiego 
TERMIN NADSYŁANIA PRAC: 8 KWIECIEŃ 2009 r.

sobota, 25 października 2008

VI Tyski Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach zaprasza uczniów klas maturalnych na
VI Tyski Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

Zgłoszenia należy przysyłać w terminie do 20 listopada 2008 r. Laureaci konkursu zostaną przyjęci na I rok nauki z pominięciem procedury rekrutacyjnej w roku szkolnym 2009/2010. Finaliści konkursu otrzymają również inne nagrody. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursu.

piątek, 15 lutego 2008

IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro

PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY
ODDZIAŁ GÓRNOŚLĄSKI

zaprasza uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych (gimnazjum, liceum, technikum itp.)
z obszaru województwa śląskiego i opolskiego
do udziału w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego
Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro
odbywającego się w 2008 roku pod hasłem:
„SKARBY ZIEMI”

  • Część plastyczna konkursu adresowana jest do uczniów klas IV, V i VI szkół podstawowych
  • Część sprawdzająca wiedzę adresowana jest do uczniów szkół ponadpodstawowych (gimnazjum, liceum, technikum itp.)
  • termin nadsyłania prac: 28 marca 2008 r.
  • planowany termin finału regionalnego konkursu wiedzy: 16 kwiecień 2008 r.
  • planowany termin finału regionalnego konkursu plastycznego: 13 maja 2008 r.
Szczegóły na stronie Oddziału Górnośląskiego Państwowego Instytutu Geologicznego

sobota, 17 listopada 2007

V Tyski Konkurs Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego


Tegoroczna edycja konkursu została zakończona. Wyniki zamieszczono na stronie Kolegium.

NKJO gwarantuje laureatom przyjęcie na I rok nauki z pominięciem procedury rekrutacyjnej w roku szkolnym 2008/2009.
Dla finalistów konkursu przewidziano również inne nagrody.

Załącznik: Regulamin Konkursu w NKJO 2007-2008.doc

Obserwatorzy

Popularne posty