Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gis. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gis. Pokaż wszystkie posty

sobota, 1 grudnia 2007

Jak zobaczyć plik DGN?

... nie mając Microstation? Skorzystać z Bentley View! Jest to darmowa przeglądarka plików DGN oraz AutoCad-owskich DWG i DXF, umożliwiająca ich oglądanie, wydruk i eksport do PDF. W celu pobrania należy się zarejestrować na stronie Bentley'a.

niedziela, 8 lipca 2007

Oglądanie plików Intergraph CIT

Jeżeli masz obrazek w formacie Intergraph CIT i chcesz go tylko zobaczyć lub skonwertować na inny, bardziej popularny format, nie musisz używać Microstation lub innego koszmarnie kosztownego oprogramowania CAD/GIS. Wystarczy darmowy XnView. Polecam! Program ma wersje dla: Windows, Linux x86, Linux ppc, FreeBSD x86, OpenBSD x86, NetBSD x86, Solaris sparc, Solaris x86, Irix mips, HP-UX, AIX.

Pliki CIT: rastrowe pliki graficzne, najczęściej skanowane mapy, zawierające oprócz treści graficznej również współrzędne obszaru.

Obserwatorzy

Popularne posty